خانه / انواع چرم / خرید انواع چرم دباغی شده

خرید انواع چرم دباغی شده

انواع مختلفی از چرم دباغی شده با کیفیت بالا در بازار عرضه شده است که با خرید آن ها می توان محصولات مختلفی را تولید کرد و مورد استفاده قرار داد.

انواع چرم دباغی شده
خرید انواع چرم دباغی شده

چرم دباغی شده دارای انواع گوناگونی است که به سبب همین امر این امکان را فراهم می آورد تا افراد بتوانند با توجه به نیاز خود این محصول را خریداری نمایند و مورد استفاده قرار دهند.

با خرید چرم دباغی شده می توان در کوتاه ترین زمان محصولاتی زیبا تولید کرد. فن دباغی یا چرم سازی این امکان را فراهم می آورد تا بتوان چرم باکیفیتی را به دست آورد. عمل دباغی در ایران از سال های بسیار دور تا به امروز انجام می شده است.

امروزه به منظور دباغی پوست حیوانات از روش های نوینی بهره گرفته است که موجب می گردد، دباغی در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود.

انواع چرم دباغی شده

از جمله چرم های دباغی شده که در بازار می توان تهیه نمود و مورد استفاده قرار داد، چرم شترمرغ، گاو، گوسفند و بز است که هریک از ویژگی های خاصی برخوردار هستند.

تنوع در چرم موجب شده تا تمام افراد بتوانند با توجه به سلیقه و نیاز خود این محصول را خریداری نمایند و مورد استفاده قرار دهند. چرم از جنس هایی است که از دیرباز تا کنون به منظور تولید محصولات مختلفی مورد استفاده قرار می گرفته است.

قیمت چرم دباغی شده

چرم دباغی شده با قیمت های مختلفی به بازار عرضه شده است تا تمام افراد بتوانند آن را تهیه نمایند.

در میان سایر چرم های تولید شده چرم شترمرغ از قیمت بالاتری برخوردار است زیرا دارای زیبایی و کیفیت بسیار بالاتری نیز می باشد که به همین جهت یکی از لوکس ترین جنس هاست.

قیمت چرم دباغی شده مطابق با کیفیت چرم تعیین می شود اما بعضی از مواقع قیمت ها ممکن است کاهش یا افزایش یابد و دلیل آن تولید کم یا زیاد هست و صادرات چرم خام و محصولات چرمی تاثیر خیلی بالایی در این امر دارد.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید جرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

انواع چرم طبیعی شترمرغ

قیمت فروش اینترنتی انواع چرم طبیعی شترمرغ

انواع چرم طبیعی شترمرغ را چگونه می توان بدون مراجعه حضوری خریداری نمود؟ قیمت خرید …

پاسخی بگذارید