خانه / انواع چرم / صادرات انواع چرم به جهان

صادرات انواع چرم به جهان

صادرات انواع چرم از ایران به سراسر جهان تا حالا شکل گرفته است و موجب شده صادرکنندگان دوباره به فکر صادرات چرم انواع حیوانات همچون شترمرغ، گاوی، بزی بیافتند.

صادرات انواع چرم

چرم را به صورت طبیعی یا مصنوعی تولید میکنند. صادرات چرم را میتوان به یکی از بیزینس های پر سود در جهان نام برد. مناطق مختلفی در جهان هستند که از چرم طبیعی در محصولات خود استفاده میکنند. به همین ترتیب کشور های تولید کننده چرم از صادرات این محصول به کشور های دیگر از سود قابل توجهی بهره مند میشوند.

ایران یکی از بزرگترین تولید کنندگان چرم در دنیا است. کارخانجات بسیاری در کشور مشغول به تولید چرم هستند و این ظرفیت و پتانسیل بسیار بالای ایران در تولید چرم طبیعی را نشان میدهد. ایران دارای چرم با کیفیت منحصربفردی است و کشور های بسیار زیادی خواهان چرم زیبای تولید شده در ایران هستند.

انواع چرم در جهان

پوست تعدادی از حیوانات را میتوان به چرم با کیفیت تبدیل کرد. حیواناتی از قبیل گاو، گوسفند، شتر، کروکودیل، شترمرغ، مار، خرگوش، ماهی و موادر دیگر دارای پوستی مقاوم و با استحکام بالا هستند. پوست جدا شده این حیوانات را بعد طی کردن مراحل مختلفی تبدیل به چرم طبیعی بسیار زیبایی میکنند.

بسیاری از کشور ها در محصولات مختلفی از چرم استفاده میکنند. کشور ایران هم از این قائله مستثنی نیست و یکی از پر مصرف ترین کشور های دنیا به شمار می آید. چرم های طبیعی و مصنوعی را در محصولاتی مانند کیف و کفش مردانه و زنانه و یا لباس های چرمی استفاده میکنند.

صادرات انواع چرم

صادرات انواع چرم ایران با پیشرفت روز به روز این صنعت در کشور افزایش می یابد که دلیلی جزء بالا رفتن کیفیت چرم ایرانی نیست، البته چرم ایران از دیر باز در جهان معروف بوده و فقط مدتی بود که فروش آن بدلیل نبود دستگاه جدید به جهت دباغی چرم سبب کم شدن صادرات شده بود.

امروزه صادرات انواع چرم حیوانات اهلی هم اکنون مانند سابق در حال اتجام است و ارزآوری بسیار خوبی تا امروز دارد و بهتر نیز می گردد.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید جرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

انواع چرم طبیعی شترمرغ

قیمت فروش اینترنتی انواع چرم طبیعی شترمرغ

انواع چرم طبیعی شترمرغ را چگونه می توان بدون مراجعه حضوری خریداری نمود؟ قیمت خرید …

پاسخی بگذارید