خانه / محصولات چرم / صادرات محصولات چرمی شترمرغ به روسیه

صادرات محصولات چرمی شترمرغ به روسیه

صادرات محصولات چرمی شترمرغ به کشور های مختلف آسیایی و اروپایی از جمله ترکیه و روسیه در حال انجام می باشد و روز به روز میزان استقبال کشور های خارجی و صادرات این چرم از کشور در حال افزایش می باشد.

در سال های اخیر صنعت تولید محصولات چرمی نیز در کشور دچار تغییرات و تحولات زیادی شد و در حال حاضر برند های بزرگی در کشور در زمینه تولید محصولات چرمی از قبیل کیف و کفش فعالیت می نمایند.

محصولات چرمی شترمرغ

محصولات چرمی شترمرغ در ایران توسط صنایع بزرگ و با استفاده از جدیدترین و پیشرفته ترین تجهیزات و ماشین آلات انجام می شود.

محصولات چرمی شترمرغ

محصولات بسیار زیادی با استفاده از چرم شترمرغ تولید می شوند که هر کدام دارای کاربرد مشخصی در زندگی بشر بوده و انواع این محصولات را نیز می توان در مکان های مختلف مشاهده کرد.

انواع کیف اداری، انواع کیف زنانه، انواع کفش مجلسی مردانه و زنانه، انواع کاور گوشی، انواع کاپشن و پالتو چرمی و… از مهم ترین انواع محصولات چرمی تولید شده از چرم شترمرغ هستند.

صادرات محصولات چرمی

خوشبختانه کشور ما به واسطه سرمایه گذاری صحیح و بلند مدت شرکت های خصوصی در این صنعت امروزه توانایی تولید تمامی این محصولات چرمی شترمرغ را داشته و کیفیت و مرغوبیت محصولات داخلی به قدری عالی و بی نظیر است که حتی قابلیت صادرات به کشور های مختلف را نیز دارند.

صادرات محصولات چرم به روسیه

صادرات محصولات چرم به کشور های مختلفی همچون روسیه در حال انجام می باشد و در حال حاضر کشور روسیه به عنوان یکی از مهم ترین بازار های هدف صادراتی برای محصولات چرم هستند.

محصولات چرمی شترمرغ

تولید کنندگان محصولات چرمی شترمرغ در ایران محصولات خود را با بالاترین کیفیت ممکن و مناسب ترین قیمت بازار به کشور های مختلف از جمله کشور روسیه صادر می نمایند، کاپشن، پالتو و کت چرمی از جمله مهم ترین انواع محصولات چرمی صادر شده به کشور روسیه می باشند.

هر ساله درآمد های بسیار زیادی از صادرات محصولات چرمی و همچنین چرم خام شترمرغ به کشور روسیه و دیگر کشور ها نصیب تولید کنندگان داخلی می شود.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید جرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش محصولات چرمی و چرم تهران

مرکز فروش محصولات چرمی در تهران بعنوان نمایندگی خرید و فروش کارخانه چرم فعالیت می …