خانه / چرم شترمرغ / صادرات پوست و چرم شترمرغ به امارات

صادرات پوست و چرم شترمرغ به امارات

صادرات پوست و چرم شترمرغ به بسیاری از کشور های حاشیه خلیج فارس از جمله امارات در حال انجام است و کشور امارات در سال های اخیر میزان واردات چرم شترمرغ از ایران را به میزان قابل توجهی افزایش داده است.

صادرات محصولات غیر نفتی همواره برای کشور نقش بسیار مهم و حیاتی دارد و چرم یکی از مهم ترین کالا های غیر نفتی برای صادرات در سال های اخیر بوده است.

پوست و چرم شترمرغ

پوست و چرم شترمرغ ایران به دلیل برخورداری از کیفیت و ماندگاری بسیار بالا از میزان صادرات بالایی در سال های اخیر برخوردار بوده و در بازار جهانی عرضه می شود.

ایران از زمان های قدیم تا کنون از کشور های فعال در زمینه تولید پوست و چرم شترمرغ محسوب می شده است.

تولید پوست و چرم شترمرغ

تولید پوست و چرم شترمرغ در کشور توسط شرکت های چرمسازی در حال انجام می شود و امروزه صنایع چرمسازی از فناوری روز دنیا در تولید پوست و چرم شترمرغ استفاده می نمایند که باعث شده تا کیفیت و مقاومت آن ها به میزان قابل توجهی افزایش یافته و در شرایط مختلف دچار فساد نگردند.

پوست و چرم شترمرغ

اکثر صنایع چرم سازی در کشور مجهز به پیشرفته ترین و جدیدترین دستگاه های تمام اتوماتیک در زمینه انجام فرآیند های دباغی پوست خام هستند و عدم دخالت انسان باعث می شود تا سرعت و کیفیت تولید بسیار افزایش یافته و ضایعات بسیار کمتر شود.

صادرات چرم شترمرغ به امارات

در سال های اخیر صادرات چرم شترمرغ به کشور های مختلف به صورت جدی تری توسط شرکت های بازرگانی داخلی و همچنین تولید کنندگان چرم پیگیری شد و خوشبختانه بسیاری از صنایع چرمسازی در کشور توانستند محصولات خود را وارد بازار های جهانی نمایند.

پوست و چرم شترمرغ

امروزه صادرات پوست و چرم شترمرغ به امارات توسط تعداد زیادی از صنایع چرم سازی در حال انجام می باشد و قرارداد های تجاری بسیار زیادی نیز میان تولید کنندگان محصولات چرمی در امارات با صنایع چرم سازی در کشور بسته شده است و پیش بینی می شود در آینده میزان صادرات این محصولات به امارات و دیگر کشور های حاشیه خلیج فارس بسیار افزایش یابد.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید جرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

خرید چرم کراست شترمرغ

خرید چرم کراست شترمرغ

بیشتر خرید چرم کراست شترمرغ و پوست ساق پا ، متعلق به تاجران و بازرگانان …