خانه / چرم شترمرغ / فروش چرم رنگ شده شترمرغ

فروش چرم رنگ شده شترمرغ

چرم رنگ شده شترمرغ چه قیمت هایی در بازار دارد؟ بهترین چرم شترمرغ رنگی و کراست را به جهت صادرات چگونه باید شناخت و انتخاب نمود؟

چرم رنگ شده شترمرغ

چرم شترمرغ از زیباترین چرم های دنیا محسوب میشود. چرم از محصولاتی است که باید در شرایط بسیار مطلوبی نگهداری شود.

نوع دباغی در کیفیت چرم تولید شده بسیار اثر دارد. چرم های رنگ شده شترمرغ با بهترین کیفیت به بازار عرضه میشوند و دارای قیمت مناسبی هستند.

صادرات چرم رنگ شده شترمرغ ایرانی

چرم رنگ شده شترمرغ ایرانی با کیفیت خود توانسته رشد چشمگیری در صادرات داشته باشد. این محصولات به صورت نمونه به کشور های اروپایی و آسیایی فرستاده شده و مورد تایید آنها قرار گرفته است و موجب عقد قرارداد های بسیاری خوبی میان تاجران و خریداران شده است.

این محصولات با کیفیت های مختلفی درجه بندی میشوند و مطابق با سفارش مشتری رنگ آمیزی میشوند.

تولید چرم رنگ شده شترمرغ دارای مراحل مختلفی میباشد. مهمترین قسمت، مرحله درجه بندی است که باعث سالم ماندن فولیکول های آن میشود.

قیمت فروش چرم رنگ شده شترمرغ

کیفیت های مختلف چرم رنگ شده شترمرغ باعث متفاوت شدن قیمت های آن شده است. تولید کنندگان و کارخانجات تولید چرم با بکارگیری بهترین روش های دباغی و رنگ آمیزی توانسته اند چرم شترمرغ رنگ شده را با کیفیت بی نظیری به بازار عرضه کنند.

تولیدکنندگان محصولات چرم خرید های خود را به صورت عمده انجام میدهند تا بتوانند محصولات چرمی خود را با کیفیت و با قیمت تمام شده بهتری به دست مشتریان خود برسانند.

چرم شترمرغ پس از کراست شدن طبق سفارش مشتریان و تولیدکنندگان محصولات چرمی اقدام رنگ زدن می نمایند، رنگ زدن چرم کراست شترمرغ ترفند خاصی دارد و تجربه نیاز دارد چرا که باید بطوری چرم رنگ شود که ماندگاری داشت و مصرف کننده محصولات چرم رضایت کافی را داشته باشد.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید جرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

خرید چرم کراست شترمرغ

خرید چرم کراست شترمرغ

بیشتر خرید چرم کراست شترمرغ و پوست ساق پا ، متعلق به تاجران و بازرگانان …

پاسخی بگذارید