خانه / چرم شترمرغ / قیمت خرید چرم شترمرغ طبیعی

قیمت خرید چرم شترمرغ طبیعی

قیمت خرید چرم شترمرغ طبیعی همیشه با توجه به نرخ جهانی مشخص می شده است و فقط در مواردی کارخانه کاهش قیمتها را داشته، تا تولیدکنندگان محصولات چرمی بتوانند مقداری فعالیت خود را افزایش دهند.

چرم شترمرغ طبیعی

کارخانه چرم شترمرغ ایران نسبت به قدیم مقداری پر کار تر شده است تا با کاهش قیمت بهره وری و صادرات افزایش پیدا کند و اینگونه موجب پایین تر آمدن قیمت ها می شود و باعث خواهد شد.

شرکت های صادراتی چرم سعی کرده اند تا مشتریان را به حد نهایی خود راضی کنند تا در صورت ذره ای تغییر در روابط کاری ناراحتی ایجاد نگردد.

حقیقت این است که شرکت مدتی هست که به روابط کاری بیشتر توجه دارد و سعی کرده دلسوزی بهتری نسبت به قبل داشته باشد، و همین در اصل سبب کمتر شدن قیمت خرید چرم برای مشتریان شده.

توانایی شرکت در بعضی از موارد نیز بهتر شده، مثل امور صادراتی و نحوه قرارداد بستن با طرفداران چرم شترمرغ، در کل خواسته باشیم بگوییم، کارخانه به هرگونه ای سعی کرده تا نیاز های مشتری را رفع سازد تا صداقت شرکت چرم، برای افراد محرز گردد.

چرم طبیعی شترمرغ

عقل و تجربه در تولید چرم شترمرغ طبیعی تا حدودی اهمیت فراوانی دارد، چرا که با توجه به تفاوت این چرم، نوع دباغی و تولید مقداری تفاوت خواهد داشت و بنابراین دقت بالاتری را می طلبد.

در ضمن چرم شترمرغ مورد تولید در ایران، مازاد بر احتیاج و استفاده هست و مورد صادرات واقع می شود، در نتیجه کالا ی صادراتی محسوب شده و در کیفیت تولید و ارائه شده توجه بیشتر می شود.

قیمت خرید چرم

قیمت خرید چرم

متاسفانه یا خوشبختانه در ایران، ثبات قیمت برای چرم طبیعی وجود دارد و با کمی تغییرات نرخ دیگر کالا ها بر روی چرم ها اثراتی می گذارد و کمی مشکلات برای مشتریان ایجاد می کند، به همین خاطر شرکت چرم شترمرغ تلاش کرده تا برای این چرم طبیعی یک قیمت خرید ارائه دهد.

اگر تولید چنین کالا در هر موقعیتی قرار بگیرد باز هم قیمت خرید چرم شترمرغ تفاوتی نخواهد کرد، مگر اینکه نرخ مواد اولیه برای دباغی تغییر یابد، تا منجر افزایش یا کاهش شود.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید جرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

پوست و چرم شترمرغ

صادرات پوست و چرم شترمرغ به امارات

صادرات پوست و چرم شترمرغ به بسیاری از کشور های حاشیه خلیج فارس از جمله …

پاسخی بگذارید