خانه / چرم شترمرغ / قیمت چرم شترمرغ درجه یک در ترکیه

قیمت چرم شترمرغ درجه یک در ترکیه

قیمت چرم شترمرغ درجه یک در ترکیه را باید از چه افرادی جویا شد؟ آیا افرادی وجود دارند که در زمینه صادرات چرم شترمرغ به ترکیه به صورت تخصصی فعالیت کرده و در این زمینه از تجربه و مهارت کافی برخوردار باشند؟

کشور ترکیه به عنوان یکی از مهم ترین بازار های هدف صادراتی چرم شترمرغ برای ایران محسوب می شود و صنایع تولید محصولات چرمی در ترکیه سالانه حجم بالایی از چرم شترمرغ را از ایران خریداری می نمایند.

قیمت چرم شترمرغ درجه یک برای صادرات به ترکیه براساس پارامتر ها و شرایط مختلفی تعیین می شود و در این میان هزینه های متغیر زیادی نیز وجود دارد که در تعیین قیمت این چرم طبیعی درجه یک برای صادرات بسیار تاثیر گذار هستند.

قیمت چرم شترمرغ

قیمت چرم شترمرغ درجه یک

قیمت چرم شترمرغ درجه یک برای صادرات به ترکیه را باید از شرکت های بازرگانی و تولید کنندگان فعال در این حوزه به صورت مستقیم جویا شد.

زمانی که سفارشات چرم شترمرغ از مشتریان ترکیه ای دریافت می شود، تولید کنندگان یا شرکت های بازرگانی باید متناسب با سفارش آن ها اقدام به تولید چرم شترمرغ درجه یک نمایند.

قیمت چرم
قیمت چرم

سپس هزینه های مربوط به حمل و نقل، بسته بندی، بارگیری و گمرک را نیز به قیمت نهایی چرم اضافه نمایند و سپس قیمت فروش عمده چرم شترمرغ درجه یک برای صادرات را به مشتریان و شرکت های ترکیه ای اعلام نمایند.

قیمت چرم شترمرغ

صنایع چرم سازی ایران می توانند با ورود به بازار ترکیه و صادرات چرم شترمرغ به این کشور سود های بسیار کلانی را به دست آورند.

قیمت چرم شترمرغ

صادرات چرم شترمرغ به ترکیه

تاجران و شرکت های بازرگانی متعددی در کشور وجود داشته که امروزه به صورت کاملا تخصصی در زمینه صادرات چرم شترمرغ به ترکیه فعالیت دارند و امروزه از تجربه و مهارت بالایی نیز در این حوزه برخوردار می باشند.

تولید کنندگان چرم شترمرغ می توانند از طریق کارشناسان این شرکت ها و همچنین تاجران مشاوره ها و راهنمایی های لازم برای صادرات چرم را دریافت نمایند تا در نهایت بتوانند وارد بازار ترکیه شده و محصولات خود را به این کشور صادر و درآمد های ارزی خوبی را نیز دریافت نمایند.

منبع: قیمت خرید و فروش چرم | پوست چرم


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید جرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

خرید چرم کراست شترمرغ

خرید چرم کراست شترمرغ

بیشتر خرید چرم کراست شترمرغ و پوست ساق پا ، متعلق به تاجران و بازرگانان …