خانه / چرم طبیعی / چگونه بهترین چرم طبیعی حیوانات را بشناسیم؟

چگونه بهترین چرم طبیعی حیوانات را بشناسیم؟

چگونه می توان بهترین چرم طبیعی حیوانات را بشناسیم؟ شناخت یک چرم درجه یک به چه شیوه های امکان پذیر است؟ کدام مرکز بعنوان برترین شناخته شده است و چرم اصل عرضه می نماید؟

با تنوع محصولات مختلف در بازار به خصوص کالا هایی همچون چرم طبیعی و مصنوعی، آشنا شدن با نحوه شناخت هر کدام بسیار اهمیت دارد، بخصوص اگر کسی خواسته باشد محصولات چرم طبیعی را انتخاب نماید.

بهترین چرم طبیعی حیوانات

تکنیک هایی وجود دارند که می توان با استفاده از آن ها بهترین چرم طبیعی حیوانات را از نمونه های مصنوعی و بی کیفیت تر در بازار تشخیص داد، مثل بو، ضخامت، انطاف پذیری، الیاف و پرز چرم.

بهترین چرم طبیعی حیوانات

برای تولید کیف پول، کمربند، بند ساعت، ست هدیه، صندل، کفش، کیف دستی، کیف اداری، جاسویچی، فولدر و کیف پاسپورتی از بهترین چرم حیوانات استفاده می شود.

بهترین چرم طبیعی حیوانات

همچنین دوخت انواع کت، کاپشن، پالتو و کلاه می تواند با استفاده از بهترین چرم حیوانات باشد. چنین محصولاتی مقاومت بالایی دارند و به راحتی دچار پارگی یا پوسیدگی نمی شوند.

دباغی پوست حیوانات برای تولید بهترین چرم یک مرحله ی اجباری و ضروری است. بدین منظور مراحل مختلفی برای جداسازی پر و پشم و چربی حیوان از پوست انجام می شود که به شفاف سازی و یکدست شدن چرم خام می انجامد.

شناخت چرم طبیعی

دانستن راه های شناخت چرم طبیعی در بازار چرم باعث می شود که بتوانید چرم مصنوعی و تقلبی را تشخیص دهید. چرم طبیعی معمولا دارای شناسنامه می باشد و از چرم مصنوعی نرم تر است.

بهترین چرم طبیعی حیوانات

در نتیجه با سنجش میزان انعطاف پذیری چرم می توانید نوع طبیعی را بشناسید. چرم طبیعی بوی متفاوتی دارد که با چرم پلاستیکی فرق می کند و به شناخت آن بیشتر کمک می کند.

در محل برش های چرم طبیعی، الیاف به هم چسبیده ای دیده می شوند که نمی توان به سادگی آن ها را از یکدیگر جداسازی نمود. هم چنین پشت چرم طبیعی دارای پرز می باشد و طرح روی آن تکراری نمی باشد.

منبع: arjcharm.com


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید جرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

قیمت چرم طبیعی شترمرغ در زمستان 97

قیمت چرم طبیعی شترمرغ در زمستان 97 را می توانید به صورت مستقیم از کارشناسان …